KLUBBEN / MEDLEMMER


Medlem                           Medlem i Rotary              Mailadresse                                             Telefon

Finn Moshagen                             1968                               finnmos@online.no                                      480 72 356

Iver Øksne                                     1976                                iveroksne46@gmail.com                              930 12 306

Per Pehrson    Æresmedlem       1977                               per.pehrson@yahoo.no                                  980 61 037

Nils Kristian Blom                   2002                         nkblom@online.no                                 913 97 377

Jan Kolbjørnshus                     2003                         jankolbj@online.no                                    906 53 217

Grete Stensvold                             2003                             grtsten@online.no                                            909 41 293

Bente Westrum                              2004                            bente.westrum@outlook.com                         993 47 177

Hanne Bolstad                               2005                             hanneoybolstad@gmail.com                          916 99 681

Ole Edvard Sand                            2005                            ol-ed-s@online.no                                    932 87 285

Nils Terje Langseth                       2006                    nils.terje.langseth@outlook.com                           959 75 007

Egil Magne Løksa                          2007                            egiloksa@online.no                                           952 58 269

Osman Nuri  Musaogulliari        2007                            musaogullari@hotmail.com                       906 83 507

Arvid Ege                                        2007                            arvid@bbnett.no                                                  995 12 314

Inger Berit Heimdal                      2007                           hingerberit@gmail.com                                     951 93 141

Olav Leirhol                                      2010                          olav.leirhol@gmail.com                                    911 21 000

Synnøve Flått                                  2012                            sflatt@online.no                                                  917 66 942

Kari Snipstad                                   2013                            ksnipsta@bbnett.no                                   900 14 492

Ivar Lien                                   2016                        ivar@boardwild.no                                  959 60 343

Douwe Renze Smids                2016                        douwe.smids@gmail.com                         994 37 850

Lise Sandberg Nybråten           2017                        lissandnyb@gmail.com                             900 53 346

Jan Arild Nybråten                   2017                         janarildnybraten@me.com                        911 89 918

Turid Vik                                  2018                         turid.vik@hotmail.com                             932 47 583

Torgeir Kolbu                           2018                         tkolbu@outlook.com                                 930 82 453

Bjørn Erik Langseth                 2020                          belangseth@gmail.com                            958 50 191



Sosiale medier

Møteinformasjon

Møtested: Bjørnen
Adresse: Gamleveien 4
Postnummer: 2879
Sted: Odnes
Land: NO
Møtedag: Tirsdag
Møtetid: 19:00:00
Møtespråk: no

Place content here

Komitemøte
27. okt. 2020, 18.00 - 20.00

Begge kometer jobber med sine saker

Covid-19 og Religion
3. nov. 2020, 19.00 - 20.00

Sogneprest Øystein Vang holder foredrag om tema.

Brennerier på Toten
10. nov. 2020, 19.00 - 20.00

Ole Anton Hoel skal fortelle historier rundt brenn ...

Les mer



Rotary lenker

Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

NORFO - Rotary RSS

District - Rotary RSS